Задать город Энергодар по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Русалочка! в Энергодаре

Русалочка!

Энергодар, 13 марта 2016 г, 14:00
Дворец культуры «Современник» Дворец культуры «Современник»
пр-т. Строителей
Энергодар
+380445905555
Продажа закрыта
Казка-балет «Русалонька» за мотивами казки Г.Х.Андерсена «Русалонька» По чарівництву казкаря ви потрапляєте в таємничий підводний світ, зможете спостерігати за його мешканцями: русалочками, медузами, перлинками, морськими кониками і змійками. Перед вами постане морська королева Змія і підступна морська відьма. Ви побачите історію про те, як збулася мрія Русалочки потрапити в чарівний світ людей. Там вона пізнала любов, пройшла через випробування і довела силу і відданість люблячого серця.


Заказать и купить билеты на Русалочка! можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Русалочка! в Энергодаре состоится 13 марта 2016 г, 14:00, Дворец культуры «Современник».

Казка-балет «Русалонька» за мотивами казки Г.Х.Андерсена «Русалонька»

По чарівництву казкаря ви потрапляєте в таємничий підводний світ, зможете спостерігати за його мешканцями: русалочками, медузами, перлинками, морськими кониками і змійками. Перед вами постане морська королева Змія і підступна морська відьма. Ви побачите історію про те, як збулася мрія Русалочки потрапити в чарівний світ людей. Там вона пізнала любов, пройшла через випробування і довела силу і відданість люблячого серця.

 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber