Задать город Энергодар по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Дюймовочка (Театр на Липках) в Энергодаре

Дюймовочка (Театр на Липках)

Энергодар, 16 января 2016 г, 14:00
Дворец культуры «Современник» Дворец культуры «Современник»
пр-т. Строителей
Энергодар
+380445905555
Продажа закрыта
Запорізький муніципальний театр танцю запрошує глядачів 16 сiчня о 14-00 до палацу культури «Сучасник» на казку-балет «Дюймовочка».Казка - балет «Дюймовочка» - це дивовижна історія про крихітну дівчинку, яка народилася в прекрасній квітці, про її шлях пізнання світу - прекрасного, злого і доброго ...Пригоди дівчинки починаються з того, що на неї звертає увагу Жаба, щоб видати заміж за свого огидного сина. Історія Дюймовочки проходить через безліч небезпечних випробувань, розставань і зустрічей, перш ніж  вона зустрічається з королем Ельфів - таким же маленьким і чарівним. Маленькі глядачі із задоволенням стежать за сюжетом вистави « Дюймовочка », розказаним мовою прекрасної музики і танцю.

Заказать и купить билеты на Дюймовочка (Театр на Липках) можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Дюймовочка (Театр на Липках) в Энергодаре состоится 16 января 2016 г, 14:00, Дворец культуры «Современник».

Запорізький муніципальний театр танцю запрошує глядачів 16 сiчня о 14-00 до палацу культури «Сучасник» на казку-балет «Дюймовочка».

Казка - балет «Дюймовочка» - це дивовижна історія про крихітну дівчинку, яка народилася в прекрасній квітці, про її шлях пізнання світу - прекрасного, злого і доброго ...Пригоди дівчинки починаються з того, що на неї звертає увагу Жаба, щоб видати заміж за свого огидного сина. Історія Дюймовочки проходить через безліч небезпечних випробувань, розставань і зустрічей, перш ніж  вона зустрічається з королем Ельфів - таким же маленьким і чарівним. Маленькі глядачі із задоволенням стежать за сюжетом вистави « Дюймовочка », розказаним мовою прекрасної музики і танцю.

 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber